ochrana laku a světel

Zde používáme na vozidla čirou ochranou folii různé kvality. Námi nabízená vysoce čirá a lesklá fólie Vám dokonale ochrání lakované nárazníky, přední masku, prahy, blatníky, stupačky, sloupky, spoilery, prostory klik dveří, ale i světla, zrcátka a další části karoserie.

Uplatnění nachází především u nových aut a luxusních typů vozů. Dále u soukromých, ale i extrémně zatížených firemních aut, závodních, terénních, předváděcích a náhradních vozů.

Pokud nechcete měnit barvu, je ideální řešení pro ochranu vašeho laku.

Chrání především proti odlétajícím kmínkům, větvím, drobným kolizím na parkovištích, poškrábáním od klíčů, vandalismem. Výhodou je i zabraňující vznik koroze na aplikovaných místech.

Folie má různé tlouštky a kvality, vysoký lesk, samozaleštovací schopnosti i čiré matné folie kde se může zajímavě ukázat originální barva v matné variantě.

Tyto vysoce kvalitní, zátěžové a speciálně upravené fólie z hybridního PVC zajišťují vysokou tvárnost materiálu bez následného smršťování i při potahování velmi profilovaných dílů. Film je UV stabilní, ale zároveň dovoluje UV paprskům proniknout skrze film. Po odstranění fólie tak nezanechá výrazné barevné změny na laku karoserie.

Bezpečnostní polepy

  • Bezpečnostní folie snižují riziko vykradení i náhodného rozbití skla, po rozbití zůstává sklo neprostupnou překážkou.
  • Chrání proti zranění rozbitým sklem.
  • Při rozbití drží skleněnou plochu pohromadě.
  • Zadržují až 99% UV záření.
Objednat